O lékárně

logo.gif, 3 kB

Životní prostředí

Prošlé nebo nevyužívané léky nepatří do běžného odpadu! Jde často o toxické látky, které zatěžují životní prostředí. Odevzdat je můžete v kterékoliv lékárně, kde jsou dále likvidovány jako nebezpečný odpad specializovanou firmou.

PORADNA

Prosíme, abyste si před zadáním dotazu přečetli naši poradnu (pod formulářem), zda se tam již náhodou nevyskytuje odpověď na Váš dotaz. Děkujeme!

 Kontaktní informace 

Souhlasím s tím, že se můj dotaz zobrazí v poradně. S ohledem na soukromí a z důvodů dodržení zákona 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů se zobrazí pouze Vaše jméno a dotaz. V případě, že nesouhlasíte, tak nezapomeňte zadat alespoň Váš e-mail nebo telefon (případně obojí), abychom Vám mohli odpovědět.



  Dotazy, odpovědi...

 [Anna] Dobrý den Chtěla bych poradit ohledně užívání léhů. Užívala jsem MAGNETRANS 1x denně,VIGANTOL 10kapek 1x týdně a CALCICHEV D3 1x denně - doporučeno revnatologem. Nyní jsem si u Vás vyzvedla CALCIUM FLUORATUM,HEKLA LAVA a MEDORRHINUM na léčbu ostruh. Mám užívat zároveň obojí léky,nebo vynechat léky doporučené revmatologem? Některé složky jsou totiž ve Vámi doporučnými léky taky. Nerada bych to s dávkami přehnala. Děkuji 
Odpověď:


 [Lenka] Dobrý den, mám dotaz ohledně léčby homeopatiky pro svého syna, který má 13 let. Je druhý z dvojčat, narozen ve 32.týdnu těhotenství. Již užívá esprico. Má diagnózu ADD a úzkost. Děkuji za Vaši odpověď. S pozdram Lenka Viceníková.  
Odpověď:


 [Hana] Dobrý den, existují homeopatika na vystřelující bolest z oblasti beder do nohy? Bolesti nespím a nemůžu stát na místě. Okamžitě mě to začne bolet v oblasti pod koleni jamkou a celý kotník s nártem. Navíc jsem ve 13 tt. Děkuji za odpověď.  
Odpověď:


 [Hana] Dobrý den, existují homeopatika na vystřelující bolest z oblasti beder do nohy? Bolesti nespím a nemůžu stát na místě. Okamžitě mě to začne bolet v oblasti pod koleni jamkou a celý kotník s nártem. Navíc jsem ve 13 tt. Děkuji za odpověď.  
Odpověď:


 [Martina] Dobrý den. Můj přítel má na větší části těla pityriasis versicolor. Četla jsem ze by mu mohla pomoci aspoň z části homeopatika Sepia OFFICINALIS CH15 granule. Nebo by jste doporučili něco jiného? Děkuji  
Odpověď:


 [Gabriela] Dobrý den, po vysazení antikoncepce (brala jsem 20 let ), jsem rok nemenstruovala , po té mi byl nasazen dostinex a 5 měsícu jsem měla pravidelnou menstruaci. Teď opět bez mestruace. Existují nějaké homeopatika na upravu cyklu . Je mi 40 let u gynekologa zjištěn vysoký prolaktin. Děkuji  
Odpověď:


 [Veronika ] Dobrý den dnes mé dvouleté dceři zjistili velkou nosní mandli,doporučili nám operaci,ale chtěla bych zkusit co se dá než na to přistoupím,prosim o radu jestli se dá dělat něco jiného než operaci předem děkuji za radu 
Odpověď:


 [Lenka] Dobrý den, existují homeopatika na zmírnění akné u dospělého. Děkuji za pomoc 
Odpověď:


 [Jaroslav] Co mám udělat s prošlými léky, mohu je volně vyhodit do běžného odpadu? 
Odpověď:Prošlé léky v žádném případě nepatří do běžného komunálního odpadu. Můžete je odevzdat v lékárně.


 [Pavel] Lékař mi nevydal recept, ale nasměroval mě do konkrétní lékárny, kde byly léky připravené. Mám možnost tento postup odmítnout? 
Odpověď:Tento postup lékaře není samozřejmě správný a je v rozporu s právními předpisy. Pacient má plné právo si vybrat zdravotnické zařízení a tedy i lékárnu podle své vůle. Nejlepší postup je tedy v takovém případě vyžadovat napsaný recept přímo v ordinaci.


Akce

Široká nabídka kosmetiky DOLIVA

Nyní pouze za ,- Kč!

akce

Novinky

23.3 2020

Vzhledem k nouzovému stavu je upravena otevírací doba: Pondělí - čtvrtek 7 30 - 15hodin, pátek 7 30 - 13 hodin. Desinfekční pauza 12 - 12 30 hodim.

26.5.2018

Vážení klienti, stávající systém klientských karet byl zrušen, vaše klientské souhlasy byly skartovány, plastovou kartu lze použít jako kartu slevovou na volný prodej. Noste ji, prosím, s sebou.

25.5.2018

V současné době probíhá aktualizace systému klientských karet dle platné legislativy, do vyřešení nové karty nevydáváme.


Poradna

Co mám udělat s prošlými léky, mohu je volně vyhodit do běžného odpadu?

Prošlé léky v žádném případě nepatří do běžného komunálního odpadu. Můžete je odevzdat v lékárně.

© 2009 Lékárna AQUA | Všechna práva vyhrazena

Vytvořil Mgr. Marek Osuchowski | XHTML 1.0 | CSS 2.1